Colin Williams

ma bogate ponad 30-letnie doświadczenie w śpiewaniu muzyki gospel. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 3 lat. Mając zaledwie 18 lat był już dyrygentem założonego przez siebie kościelnego chóru gospel. Współtworzył wiele ciekawych projektów muzycznych m.in.: The London Community Gospel Choir, The Harlem Gospel Choir, Jennifer Holliday, Deronda K.Lewis. Colin pracował także dla BBC przygotowując programy takie jak BBC`s Songs of Praise i BBC Radio 2`s, Gospel Train. Colin prowadzi wiele warsztatów gospel w całej Europie m.in w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Hiszpanii i Polsce.

 

Adam Kosewski

aranżer, kompozytor, pianista, wokalista, pedagog. Z wyróżnieniem ukończył studia w Instytucie Jazzu w Akademii im. K. Szymanowskiego w Katowicach w klasie kompozycji i aranżacji oraz w 2011 roku podyplomowe studia muzyki filmowej, komputerowej i twórczości audiowizualnej w Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi. Jest doktorantem i wykładowcą Akademii Muzycznej w Katowicach w zakresie kompozycji. Koncertuje z wieloma zespołami na terenie kraju i za granicą. Instruktor wokalnym w programie TVP2 „Bitwa na głosy” drużyny Haliny Mlynkovej i Edyty Górniak.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ewa Giska

instruktor Gospel Kids XI OWG – dyrygent chóru gospel Wniebogłosy i organizator Olsztyńskich Warsztatów Gospel, prezes Fundacji 36i6, absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku  i Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, nauczyciel PSM Dywity, członek zarządu Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Muzyków Missio Musica, żona, matka trójki dzieci 🙂