Adam Kosewski 

aranżer, kompozytor, pianista, wokalista, pedagog. Z wyróżnieniem ukończył studia w Instytucie Jazzu w Akademii im. K. Szymanowskiego w Katowicach w klasie kompozycji i aranżacji oraz w 2011 roku podyplomowe studia muzyki filmowej, komputerowej i twórczości audiowizualnej w Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi. Jest doktorantem i wykładowcą Akademii Muzycznej w Katowicach w zakresie kompozycji. Koncertuje z wieloma zespołami na terenie kraju i za granicą. Instruktor wokalnym w programie TVP2 „Bitwa na głosy” drużyny Haliny Mlynkovej i Edyty Górniak.

Gabriela Gąsior

absolwentka klasy śpiewu jazzowego Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. koncertowała u boku takich artystów jak; Ewa Uryga, Marek Bałata, Grażyna Łobaszewska, Ruth Waldron, Junior Robinson, David Daniel i wielu innych. Laureatka Nagrody Głównej podczas 2nd Opole Gospel Festival. W 2007 roku z jej inicjatywy powstał zespół Holy Noiz, z którym artystka związana jest do dzisiaj. Jako trener wokalny prowadziła drużynę Łukasza i Pawła Golec w telewizyjnym show muzycznym TVP 2 „Bitwa na głosy”. W 2014 roku artystka nagrała swój debiutancki album „Bez Ciebie nie ma mnie” wraz z zespołem Holy Noiz. W tym samym składzie w grudniu 2015 roku nagrała drugi album, tym razem świąteczny „Narodził się Jedyny Król”. Na płycie gościnnie zaśpiewali Kuba Badach, Edyta i Łukasz Golec oraz Ghostman.

Holy Noiz

to projekt, który powstał w 2007 roku z inicjatywy Gabrieli, jej męża Wojciecha Gąsiorów, basisty oraz jej brata Rafała Rudawskiego, pianisty. Stworzyli go muzycy, których drogi splotły się w 2002 roku w Przemyskim Chórze Gospel. W grudniu 2008 roku Holy Noiz nagrał płytę Live DVD „To On” wraz z chórem Gospel Joy, prowadzonym wówczas przez Briana Fentress (Regeneration). Grupa przez kilkanaście lat współpracy występowała na wielu międzynarodowych festiwalach muzyki gospel, akompaniując takim artystom jak m.in.: Mieczysław Szcześniak, Beata Bednarz, Natalia Kukulska, Kuba Badach, Anna Szarmach, Ewa Uryga, Andrzej Lampert, David Daniel, Peter Francis, Solomon Facey, Jnr. Robinson, Karen Gibson, Ruth Waldron, Brian Fentress.