“A potem żyli długo i szczęśliwie…”

W filmach to proste i oczywiste. W życiu bywa różnie. Małżeństwo to nie tylko romantyczne uniesienia i trzymanie się za ręce. Codzienność przynosi wyzwania, które zmieniają ten sielankowy obraz w malowidło pełne zdecydowanych pociągnięć i agresywnych kolorów. Dysfunkcje wyniesione z dzieciństwa, złe wzory zachowań naszych rodziców, a w końcu egoizm, stają na drodze wielu małżeństw. Niestety coraz więcej z nich się rozpada…

 spotkania-dla-malzenstw

 

 

W Twojej Przystani dostrzegamy ten problem, dlatego chcemy wspierać małżeństwa opierając się na własnych przeżyciach i doświadczeniu. Konferencje z udziałem doświadczonych psychologów i terapeutów oraz spotkania z małżeństwami na rozmowach pomagają zrozumieć przyczyny problemów oraz zastanowić się nad ich rozwiązaniem tak, by móc razem cieszyć się zgodnym życiem małżeńskim i rodzinnym.

Od 2013 roku organizujemy dwa razy w roku Weekendowe Spotkania Małżonków Alma, podczas których małżonkowie mają okazję do odbudowania i odnowienia ich relacji.

Jeśli mierzysz się z problemami w małżeństwie i nie wiesz co zrobić, zgłoś się do nas – gwarantujemy dyskrecję, wsparcie, modlitwę, a gdy zajdzie taka potrzeba, kontakt ze specjalistami.

Kontakt:
Tomek i Asia
tel. 509 944 917